Про нас

HalFee - компанія з 2012 року працює на українському ринку та за кордоном. Основна ідея - «Меблі преміум-класу за півціни».

HalFee - це виробництво з сучасним німецьким обладнанням. Ми виробляємо дизайнерські меблі для дому, кухонні меблі, шафи, меблі для ванних кімнат, офісні меблі та торгівельне обладнання. На сьогоднішній день ми створили близько 800 дизайнерських кухонь; 1000 комфортних спалень; більше 2000 шаф; 2500 приміщень оснащені якісними і престижними меблями «під ключ», в число яких входять як квартири та будинки, так і офісні приміщення, торговельні зали.

У HalFee представлений повний асортимент меблевих матеріалів і фурнітури. Ви можете вибрати дерево, скло, кварц, метал, шпон, акрил, кераміку, МДФ, а також традиційне ДСП і скомбінувати всі ці матеріали у виробництві меблів для свого будинку або офісу. Ми завжди ставимо бажання клієнта на перше місце.

Індивідуальний підхід до клієнта, гнучкі знижки і дизайнерська продукція з якісних матеріалів дозволяє нам зробити клієнта щасливим, подбати про його клопоти і видати бажаний продукт, надавши гарантію якості і меблевий паспорт. Ми робимо процес облагородження вашого приміщення простим, приємним і швидким.

При замовленні меблів у нас ви отримуєте:
- Виїзд професіоналів на виміри;
- Візуалізацію дизайну меблів;
- Гарантію якості та меблевий паспорт;
- Розробка меблів як за вашим дизайном, так і за запропонованим нами;
- Безкоштовну доставку;
- Оптимальну ціну на меблі;
- Мінімум Вашого часу;
- Швидкі терміни виробництва.

HalFee - це якісні ті престижні меблі для всіх.

Будемо раді допомогти Вам. Дякуємо!

Команда профессионалов

Имя Фамилия
Должность сотрудника

Имя Фамилия
Должность сотрудника

Имя Фамилия
Должность сотрудника

Имя Фамилия
Должность сотрудника

Имя Фамилия
Должность сотрудника

Имя Фамилия
Должность сотрудника